20 Aralık 2009 Pazar

Bu bi işaret mi dersin?Akrep burcu kız arkadaşı yüzünden astrolojiye merak sarmış bir akadaşım var vatana millete hayırlı olsun.. Şu sıralar ayrılar ve ne tuhaftır ki arkadaşım her olaydan bir işaret çıkarma ve bu işaretlerden sinyal alma telaşında. (Astroloji ve fallar yetmiyormuş gibi)
Bizim müziğimiz çalıyor ne tesadüf, beni mi düşünüyor acaba? O şu memlekettendi, bu plakalı aracı görmemiz tesadüf mü? Bu apartmanın kapı numarası 72, onun telide 72 ile bitiyor şeklinde ve daha fazlası inanılmaz yaratıcı örnekler üretebiliyor.
Kendine gel, saçmalıyorsun dediğimdeyse de evet farkındayım istem dışı oluyor diyor.
Bugün bir alışveriş merkezine kendim için bere almaya gittim, ve ne tuhaftır ki sözleşmişcesine o alışveriş merkezinde karşılaştık kendisiyle. Nolurr bu bir işaret olmasın:) Sayesinde bere haricinde ilginç bi şapkada almış oldum çok yakıştı işaretine aldanarak!! Hemde öyle bir aksesuar kullanmadığım halde. Tam yine bir yeni örneğe başlıyordu kiiiii!El sallamaya başladım kendisine.
-Niye el sallıyorsun?
-Bu bi işaret.
-Ne işareti?
-Gitmek zorundayım sona görüşürüz işareti.
-Kinaye mi yapıyorsun?
-Yok gitmek zorundayım sonra görüşürüz işareti yapıyorum:)
-Ha iyi görüşürüz:)
-Görüşürüz:)
Zor günler geçiriyor farkındayım, ama bunun üzerine bir kaç kere konuştuk faydası olmuyor. Çünkü çözüm işaret algılamakta değil, işaret olmakta saklı.

Hiç yorum yok: